Ünlü rapçi Drake, Covid-19'a yakalandığını ve bu nedenle işlerini iptal ettiğini açıkladı.

anadalı rapçi ve müzisyen Drake, Covid-19 olduğu için Nicki Minaj ve Lil Wayne ile planlanan Young Money Reunion konserini iptal etti.


Haberi Instagram hesabından duyuran 35 yaşındaki rapçi, “Covid-19 testinde pozitif çıktığımı ve bu gece yapılması planlanan Young Money Reunion şovunun mümkün olan ‘en yakın’ tarihe ertelendiğini söylemek beni gerçekten harap etti. Şehri haberdar edeceğim ve yeni tarihi belirlediğimiz zaman paylaşacağım” dedi.

HAYRANLARINDAN ÖZÜR DİLEDİ
Drake, eski arkadaşlarıyla birlikte performans sergilemesini dört gözle bekleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için özür diledi.

Bakan Yanık: Aile kavramının güçlenmesi için toplumsal farkındalık anlamında ciddi çalışmalar yürütüyoruz Bakan Yanık: Aile kavramının güçlenmesi için toplumsal farkındalık anlamında ciddi çalışmalar yürütüyoruz

“O zamana kadar herkesin güvende ve sağlıklı kalmasını umuyorum ve hepinizi seviyorum” diyen ünlü isim,  “Birlikte geçirdiğimiz hafta sonu sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm ve negatif test verdiğim an size sahnede sahip olduğum her şeyi (Covid-19 hariç) vereceğim” ifadelerini kullandı.