Mart Kapıdan Baktırdı Kar Topu Oynattırdı! Kar Devam mı Edecek? 30 Mart Hava Tahmini Mart Kapıdan Baktırdı Kar Topu Oynattırdı! Kar Devam mı Edecek? 30 Mart Hava Tahmini

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, birlik beraberlik mesajı verdi. "Bu da geçecektir, nihayet Allah bizimledir" diyen bahçeli, Türk milletinin tek yürek olması gerektiğine vurgu yaptı.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

Gündemimizin yegane konusu depremdir. Bu gerçeği değiştirmemiz imkansızdır. Coğrafyamızı yok saymamız mümkün değildir. Dün sabaha karşı saat 4.17'de Kahramanmaraş'ta 7.7 şiddetinde deprem meydana gelmiş. Kahramanmaraş'ın yanı sıra çok sayıda ilde hissedildi. Yine dün Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde saat 12.24'de 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Artçı sarsıntılar kesintisiz şekilde devam etmiştir. Gün, birlik, beraberlik ve kenetlenme günüdür. İki büyük depremde ağır bilanço ortaya çıktı.

"GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR"
İki büyük depremde ağır bilanço ortaya çıktı. Gün, birlik, beraberlik ve kenetlenme günüdür.

Zorlukları muhakkak aşacağız. Devlet ve hükümet deprem bölgesinde teyakkuzdadır. MHP arama kurtarma mücadelesine sonuna kadar destek sağlayacak, hükümetin yanında olacaktır. Sükunet, metanet ve cesaretimizi kaybetmemeliyiz.

"ALLAH BİZİMLEDİR"
Normal zamanlardaki gibi mesnetsiz eleştirilerin sahneleneceği bir zamanda değiliz. Provokasyon peşinde koşan vandallara, çıkarcılara, utanmazlara kesinlikle göz yummayacağız.

Bu da geçecektir. Allah bizimledir. Bu çilemizde bitecektir. Çankırı'da yapmayı planladığımız açık hava toplantımızı deprem nedeniyle başka bir tarihe erteledik."