Hatay’da ikamet eden Senem Saraç (64), Kahramanmaraş merkezli 10 ilde tesiri olan depremde konutundan çıkmaktayken yaralandı. Senem Saraç, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan 2 oğlu tarafından ilçedeki hastaneye getirildi. Kanaması olduğu için Manavgat Devlet Hastanesine götürülerek müşahedeye alınan Saraç, sonrasında tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.
Anne babalarına sağ bir biçimde kavuşmuş iken annelerini kaybettiklerini söyleyen Huzeyfe Saraç, "Biz Hataylıyız. Kardeşimle ben Manavgat'ta turizmde çalışıyoruz. Depremde eniştemizin babası enkazdan yaşamını yitirdi. Eniştem ve kardeşim cenazeyi toprağa vermek için Hatay'a gittiler. Babam ve annem deprem başlayınca evden çıkmış, evden dökülen parçalardan kaçarken annem düşmüş. Orada hastaneye gitmişler. Hastanenin durumu malum. Kardeşim dönerken annemi ve babamı da alıp geldi. Yolda annemde kanama olunca annemi Manavgat Devlet Hastanesine götürdük. Kısa süre sonra annemi iç kanamadan kaybettik. Hatay'a götürüp toprağa vereceğiz" ifadelerini dile getirdi.

Twitter, Instagram, Facebook kullananlar bu haber size! Sosyal medyaya yeni düzenleme, Resmi Gazete’de yayımlandı Twitter, Instagram, Facebook kullananlar bu haber size! Sosyal medyaya yeni düzenleme, Resmi Gazete’de yayımlandı