Trabzon’un Arsin ilçesinde girdiği dalgalı denizde akıntıya kapılarak kaybolan 23 yaşındaki İmam Abdüllatif Kıraç'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Trabzon'un Arsin ilçesinin Güzelyalı mevkisinde, 4 Eylül Pazar akşam saatlerinde arkadaşlarıyla dalgalı denizde serinlemek için suya giren Bayburt'un Demirözü ilçesine bağlı Çakırözü köyünde görevli imam Abdüllatif Kıraç, bir süre sonra akıntıya kapılıp kayboldu.

İhbar üzerine bölgeye jandarma, sağlık ve Sahil Güvenlik ekipleri sevk edildi. Dalgalar nedeniyle güçlükle yürütülen çalışmalardan önceki gün sonuç alınamadı.

Eylül ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? Eylül enflasyon beklentisi ne? Eylül ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? Eylül enflasyon beklentisi ne?

Günün ilk ışıklarıyla birlikte ekipler, bugün yeniden arama çalışması başlattı. Denizin bulanık ve aşırı dalgalı olması, arama çalışmalarını zorlaştırırken, Kıraç’ın aile yakınları da bölgeye geldi.

Son olarak, girdiği dalgalı denizde akıntıya kapılarak kaybolan 23 yaşındaki imam Abdüllatif Kıraç'ın cansız bedeni, Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanlığı ekiplerince su girdiği noktaya yaklaşık 50 metre mesafede bulundu. Ekiplerin kıyıya çıkardığı Kıraç'ın cesedi, otopsi işlemleri için morga kaldırıldı.