AKBANK’TAN SEVİNDİREN AÇIKLAMA
İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Akbank üzerinden işlemlerine hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.36 ay vade seçeneği ile dikkat çeken Akbank, vatandaşların cep telefonları üzerinden mesaj atarak kampanyaya dahil olabileceğini belirtti. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar internet bankacılığı uygulamasından da ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir.

Akbank kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler bankaya gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde sonuç alabilmektedir. Internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ya da SMS ile kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 4455’e mesaj göndererek Kredi başvurusunu tamamlayabilir.

İzmir Valiliğinden deprem bölgelerine personel desteği İzmir Valiliğinden deprem bölgelerine personel desteği

DENİZBANK SMS BAŞVURUSU
DenizBank'tan müşterilerini sevindiren açıklama geldi. Denizbank üzerinde kayıtlı olan Cep telefonunuz ile kısa mesaj atarak ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyen vatandaşların Kredim yazdıktan sonra boşluk bırakarak kimlik numarasını yazarak 3280’e mesaj gönderebilirsiniz.


YAPI KREDİ KAMPANYA DETAYLARINI PAYLAŞTI
Bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşların 25 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi alabileceği belirtildi. Başvurular için SMS veya internet bankacılığı kullanılırken düşük faiz oranları da oldukça dikkat çekiyor. Yapı Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler kampanyaya nasıl katılım sağlayacağını araştırıyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinden yararlanmak için SMS başvurusu şu şekildedir:

Cep telefonunuzun mesaj kısmı üzerinden bireysel yazdıktan sonra boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekiyor. Daha sonra bir boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4411’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda banka şubesi üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz.