Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, hakkındaki dava iddialarına yanıt veren Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu, 'Karışımıza oturun, dava nedir sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim' dedi.

Ukrayna İşgal Edilen Köyü Geri Aldı Ukrayna İşgal Edilen Köyü Geri Aldı

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek "İstediğiniz televizyon kanalında istediğiniz Pelikancı gazetecileri karşımıza oturtun; dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim" dedi.

DÜZCE'DE KONUŞTU

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde vatandaşlara seslendi. Dün akşam MHP lideri Devlet Bahçeli ile ilgili video yayınlayan Davutoğlu şimdi de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek, "İstediğiniz Pelikancı gazetecileri karşımıza oturtun. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim” dedi.

Davutoğlu, şunları söyledi:

“İşte bugün yine Sayın Erdoğan, bizim hakkımızda; dava vesaire diyerek birtakım iddialarda bulunmuş. İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz moderatörü bulun, istediğiniz Pelikancı gazetecileri de karşımıza oturtun. Sen de otur, ben de oturayım. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim. Sayın Bahçeli sen de topla istediğin gazeteciyi. İstediğin televizyonlara çıkalım. Sana da milliyetçilik nedir, Türklük nedir, Türk nedir sana da öğreteyim." (ANKA)