Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün gerçekleştirilen  Deniz Harp Okulu Diploma ve Sancak Devir Töreni’nde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, müştereklerimizi çoğaltabilmeliyiz diyerek "Cumhuriyetimizin 100'üncü yıl dönümünü vesile kılmak suretiyle 85 milyon olarak büyük bir kucaklaşmayı gerçekleştirelim istiyorum. Her konuda aynı düşünmesek, aynı görüşleri paylaşmasak dahi, aynı yöne bakmayı başarabilmeliyiz. Kökenimiz, hayat tarzımız, ideolojilerimiz farklı olsa da Türkiye olarak özellikle ortak paydada buluşabilmeliyiz. Ayrılıklarımızı derinleştirmek yerine, müştereklerimizi çoğaltabilmeliyiz. Dün gece milletimizin takdirine sunduğumuz 100. yıl marşımız bu yönde atılmış adımlardan biriydi. İnşallah, önümüzdeki haftalarda bunlara yenilerini ekleyeceğiz." dedi.

Borsa yatırımcıları uyarıldı: 5 hisseye açığa satış ve kredili işlem yasağı! Borsa yatırımcıları uyarıldı: 5 hisseye açığa satış ve kredili işlem yasağı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bağımsızlığın altını çizerek  "Milli güvenliğimize yönelik her türlü girişimi boşa çıkarırken bölgemizde barış ve istikrarın tesisi için de samimiyetle çaba harcıyoruz. Bundan sonra da aynı onur ile her yerde bu mücadelemizi devam ettireceğiz. Bağımsızlığımıza leke sürdürmeyeceğiz. Demokrasimize vesayetin gölgesini düşürmeyeceğiz. Milli iradenin üstünde hiçbir güce izin vermeyeceğiz." diye konuştu.