Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu son Twitter'daki paylaşımı ile sert bir şekilde eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın işte son paylaşımı:

"Üzerine rakamı da bizzat kendisi yazdı"

"Şimdiye kadar CHP Genel Başkanı’yla masaya oturup da istediğinden daha fazlasını almadan kalkan hiç kimse olmadı. “Belki bize de bir şey düşer” diye gelen herkes cebinde mebzul miktarda milletvekilliğiyle, cumhurbaşkanı yardımcılığıyla, üçer beşer bakanlık sözüyle çıktı. Elinde boş senetle CHP’nin kapısına dayanan herkes CHP Genel Başkanı’ndan imzayı kopardı, üzerine rakamı da bizzat kendisi yazdı."

"Yalana sarılanların derdinin ne olduğunu biliyoruz"

"CHP Genel Başkanı sırf koltuğunu korumak için son 4 ay içinde tarihte eşi benzeri görülmemiş tutarsızlıklara imza attı. Kendi tutarsızlıklarını ve ilkesizliklerini örtmek için yalana sarılanların derdinin ne olduğunu biliyoruz."

Dün Gece Beştepe Külliyesi’ne Atatürk'ün Kalpaklı Posteri Asılmasının Sırrı Dün Gece Beştepe Külliyesi’ne Atatürk'ün Kalpaklı Posteri Asılmasının Sırrı

"Milletimiz, 28 Mayıs’ta bunların hesabını sizden sandıkta soracak"

"Ne yaparsanız yapın; terör örgütleriyle iş birliğinizi unutturamayacaksınız. Ne yaparsanız yapın; şahsi ikbaliniz için partinizin milletvekilliklerini pazara çıkardığınızı, önünüze gelene makam ve mevki sözü verdiğinizi unutturamayacaksınız. Ne yaparsanız yapın; bu ülkenin çıkarlarını uluslararası arenada pazarlık meselesi haline getirdiğinizi unutturamayacaksınız. Milletimiz, 28 Mayıs’ta bunların hesabını sizden sandıkta soracak."