Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sütlüce'deki AK Parti il binasında gerçekleşen basına kapalı bir istişare toplantısına başkanlık etti. Erdoğan, toplantıda seçim sürecini değerlendirdi ve ikinci tur için mesajlar verdi.

Erdoğan'ın, toplantıda yaptığı konuşmada "14 Mayıs gecesinden itibaren muhalefetin provokasyon kokan mesajları, önümüzdeki sürecin nasıl geçeceğini gösteriyor. CHP Genel Başkanı, koltuğunu kaybedeceğini anladıkça daha da çirkinleşmekte, zehirli bir siyaset diline sarılmaktadır. Kendi dipsiz karanlığına, ülkeyi ve milleti de sürüklemeye çalışmaktadır. Bu oyuna asla gelmeyeceğiz. Duruşumuzu bozmayacak, soğukkanlılığımızı muhafaza edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ev hanımlarına emeklilik desteği geliyor! Ev hanımlarına emeklilik şartları neler? İşte detaylar... Ev hanımlarına emeklilik desteği geliyor! Ev hanımlarına emeklilik şartları neler? İşte detaylar...

Erdoğan, konuşmasında ayrıca "Son 21 yıldır olduğu gibi kendi işimize bakacağız, kendi gündemimize odaklanacağız. Milletimizin karşısına yine hizmetlerimizle, eserlerimizle ve projelerimizle çıkacağız. Gönüller fethetmenin, yeni bir insanımızı daha saflarımıza katmanın peşinde olacağız. Elbette tüm bunları yaparken seçim günü sandıklara sahip çıkmayı da ihmal etmeyeceğiz. Hiçbir vatandaşımızın oyunun zayi olmasına, gasbedilmesine, sandık başı oyunlarıyla yok sayılmasına fırsat vermeyeceğiz. Yükümüz ağır, mesuliyetimiz büyük, görevimiz zordur. Buradaki her bir dava arkadaşımızın vazifesine dört elle sarılacağına yürekten inanıyorum" dedi.