Dün Bağcılar Ülkü Ocakları'nı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün ABD'nin Ankara Büyükelçisi Flake'nin, Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etmesine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

ABD Büyükelçisi'ne muhatabının Cumhurbaşkanı olduğunu belirten Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs seçimlerini işaret etti.

14 Mayıs seçimlerinin bir milat olacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Büyükelçisi'ne kapılarının kapandığını söyledi:

"Amerika'ya bu seçimlerde bir ders vermemiz lazım. Joe Biden oradan konuşuyor, Biden'ın buradaki büyükelçisi ne yapıyor? Gidiyor bay bay Kemal'i ziyaret ediyor. Ayıptır, biraz kafanı çalıştır. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı'dır." 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan 90 gün ödemesiz 85.000 TL kredi fırsatı! İşte detaylar... Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan 90 gün ödemesiz 85.000 TL kredi fırsatı! İşte detaylar...

"Sen bundan sonra hangi yüzle Cumhurbaşkanı'ndan randevu isteyeceksin? Bizim kapılar kapandı ona, bir daha göremezsin. Niye? Haddini bileceksin. Büyükelçi olarak görevini bileceksin. Bir büyükelçi nasıl çalışır, bunu öğreneceksin. Bunu öğrenmediğin takdirde bu kapı öyle yol geçen hanı değil, giremezsin. Onun için de inşallah 14 Mayıs'a iyi hazırlanıyoruz, iyi koşturuyoruz. Rabbimin de lütfuyla özellikle 6 milyonu aşkın gencimiz var. Bu gençlerimizin seçimlerdeki duruşu çok çok önemlidir."