Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NUN Okulları'nın düzenlediği 4. Mezuniyet Töreni'nde torunu Ahmet Akif'in de aralarında bulunduğu öğrencilerin mezuniyet sevincine ortak oldu. Erdoğan, törende yaptığı konuşmada öğrencilere manevi değerlere bağlı, sorgulayan ve ileriye yönelik idealleri olan nesiller olmaları gerektiğini vurguladı. NUN Okulları, kurucusu Berat Albayrak ve Yönetim Kurulu Başkanı Esra Albayrak tarafından kurulmuş olup, mezunları arasında birçok prestijli üniversiteden kabul alan öğrenciler bulunuyor.

Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkan mesajlarından biri de şuydu: "Kendiniz için, Türkiye için, ümmet için, insanlık için kurduğunuz hayalleriniz olsun. 'Aşkınan koşan yorulmaz.' Yorgunluğu hissettirmeyecek, sizi geceleri dahi ayakta tutacak idealleriniz olsun." Törene, Erdoğan'ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan, Prof. Dr. Hayrettin Karaman ve Sadık Albayrak da katıldı.

Tasarruf tedbirlerine ilişkin teklif Genel Kurulda kabul edildi Tasarruf tedbirlerine ilişkin teklif Genel Kurulda kabul edildi

Tören, mezun öğrencilere diplomalarının verilmesi ve özel performansların sergilenmesinin ardından sona erdi.