İstanbul Ümraniye'de seçmenleriyle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimlere az bir süre kala önemli bir miting düzenledi. Konuşmasında, geniş bir yelpazede birleştirici bir dil kullanarak, Türkiye'nin farklı kesimlerine seslendi ve seçmenlerden destek istedi.

İşte Erdoğan'ın mitingdeki konuşmasının satırbaşları:

"Hiçbir köken, inanç ayrımı yapmaksızın milletimize bir aşk mektubu yazdık. Okurken kimi zaman gözleri dolacak, kimi zaman yüzleri gülecek.

CHP çöp demektir, çukur demektir, çamur demektir, susuzluk demektir.

'Rusya'ya yaptırım uygularız' diyor, Bay Kemal Amerika'dan aldığın talimatla mı yapacaksın?

Ne gerekiyorsa yapacağız ve bu işin ilk turda bitmesini sağlayacağız.

Operasyonları durdurmak, özerkliği getirmek istiyorlar. Bu fırsatı onlara vermeyeceğiz.

Biden, 'Erdoğan’ı düşürmemiz lazım' diye talimatı verdi. Yarın sandıklar Biden’a da bir cevap verecek.

Kendi devletini yıpratarak iktidara gelinir mi? Kendi arkadaşlarını dahi yerin dibine sokmaktan çekinmiyorlar.

Yüksek Tansiyona Devrim Niteliğinde Keşif: Yeni Yöntemlerle Tansiyon Düşürme! Yüksek Tansiyona Devrim Niteliğinde Keşif: Yeni Yöntemlerle Tansiyon Düşürme!

Sandıkta tezahür edecek milli iradeye gölge düşürmek için kırk takla atanlara karşı sandığın gücünü göstermeye hazır mıyız? Mertçe yarışmak yerine genel başkanlığa geldikleri gibi rakiplerini kasetle elemeye çalışanlara karşı sandığın namusuna sahip çıkacak mısın?

Bu CHP, LGBT'ci mi? Yanındaki İYİ Parti LGBT'ci mi? Bu HDP, LGBT'ci mi? Masadaki o küçükleri hiç saymıyorum onlar zaten sus pus. Bu ne demektir sükut ikrardandır, demek onlar da kabul ediyor."