Türkiye depremin yaralarını sarmaya devam ederken bir yandan da beklenen büyük İstanbul depremi hakkında bir çok senaryolar yazılıp çizilmeye devam ediyor.

Beklenen büyük İstanbul depremleri ile alakalı Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü  tarih vererek topa girdi ve uyarılarda bulundu.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü'nün paylaşımı...

Togg'dan ön sipariş için yeni açıklama Togg'dan ön sipariş için yeni açıklama

Mart'ın 14'ünü 15'ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba'dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba'ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum. Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart'ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat edelim. Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum.

Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.