Ankara'da Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Kırsal Kalkınmada Başkent Modeli' buluşması düzenlendi. Buluşmaya İYİ Parti lideri Meral Akşener ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Programın sonunda yaşanan bir olay ise sosyal medyada gündem oldu. Bir anda Kılıçdaroğlu'nun yanına gelen bir çiftçinin Kılıçdaroğlu'nu öpmesi dikkat çekti. İşte sahnede yaşanan ilginç anlar...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 'Kırsal Kalkınmada Başkent Modeli' buluşmasına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile katıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 3 yılda yerel bazda yürüttüğü kırsal kalkınma projelerinin tanıtıldığı buluşmada üreticiler de yer aldı. Programın sonunda Kılıçdaroğlu ve Akşener sahnedeyken yaşanan bir olay dikkatlerden kaçmadı. Sahne kalabalıkken arka sıralardan gelen bir kişinin Kılıçdaroğlu'nun yanına gelerek öpmesi sosyal medyada çokça paylaşıldı. 

Programın sonunda Meral Akşener ve üreticilerle birlikte sahneye çıkan Kılıçdaroğlu, fotoğraf çekimi sırasında hiç beklemediği bir davranışla karşılaştı. Kalabalığın arkasından gelen bir çiftçi, Kılıçdaroğlu'na yaklaşarak CHP liderini öptü. Sahnede yaşanan o anlar dikkatlerden kaçmazken Kılıçdaroğlu'nun karşılaştığı bu hamle karşısında şaşkınlığını gizleyemediği ve gülümsediği görüldü.

EBA'dan sonra yeni dijital platform geliyor! Bakan Özer müjdeyi verdi! EBA'dan sonra yeni dijital platform geliyor! Bakan Özer müjdeyi verdi!

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NU SAHNEDE BÖYLE ÖPTÜ