Altın gram fiyatı, günü yükselişle başladı ve saat 10.30 itibarıyla 1.134 liradan işlem görüyor. Geçen gün ons fiyatındaki yükselişle birlikte, altın gram fiyatı da yüzde 0,26 artışla 1.132 liradan tamamladı. Aynı şekilde, çeyrek altın 1.860 lira, Cumhuriyet altını ise 7.540 liradan satılıyor.

Altın ons fiyatı ise dün yüzde 0,18 değer kazancıyla 1.868 dolardan tamamlamasının ardından, şu anda 1.874 dolardan işlem görüyor.

Okul müdürü, eşini iki öğrenci velisiyle aldatmış Okul müdürü, eşini iki öğrenci velisiyle aldatmış

ABD Merkez Bankası (Fed) para politikası konuları, piyasalar arasında yön arayışına neden oluyor. Fed Başkanı Jerome Powell'ın bugün Washington Ekonomi Kulübü'nde yapacağı münazara dikkatle takip ediliyor. Mart ayında faiz artırma beklentileri devam ederken, 50 baz puan artırılmasına dair ihtimaller de olasılık dahilinde bulunuyor.

Analistler, bugün yurt içinde hazine nakit dengesi verileri ve yurt dışında ise Fed Başkanı Powell'ın konuşması ve ABD dış ticaret dengesi verileri takip edileceğini belirterek, teknik açıdan altın ons fiyatının 1.860 dolar destek ve 1.900 dolar direnç seviyeleri arasında seyredeceğini öngörüyorlar.