Netflix'te yayınlanan Erşan Kuneri dizisiyle gündemden düşmeyen şovmen Cem Yılmaz'dan oyuncu Özge Özberk ile paylaşım geldi. Yılmaz, yeni film hazırlığını duyurdu. Öte yandan Özberk ile küs olduğuna yönelik iddiaları da paylaştığı fotoğrafla yalanlamış oldu.

Erşan Kuneri dizisiyle gündemden düşmeyen şovmen Cem Yılmaz, yeni filmi Ayzek için harekete geçti. Yılmaz, filminin okuma provalarına başladı.

Eğitim-Bir-Sen’de Kavga Büyüdü: “Ali Yalçın, hangi ara “Hazret” oldu?” Sendika da 28 Şubat’ın İkna Odaları Kuruldu… Eğitim-Bir-Sen’de Kavga Büyüdü: “Ali Yalçın, hangi ara “Hazret” oldu?” Sendika da 28 Şubat’ın İkna Odaları Kuruldu…

Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Bülent Şakrak ve Celal Kadri Kınoğlu ile okuma provasından neşeli bir anı Instagram sayfasında paylaşmıştı.

Filmin kadrosunda 20 yıl önce G.O.R.A filminde birlikte oynadığı Özge Özberk de olunca Yılmaz'dan esprili bir paylaşım geldi.

Bir dönem aralarında küslük olduğu iddia edilen oyuncu ile kafa kafaya verdiği bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Cem Yılmaz fotoğrafına "Bundan 20 yıl önce Prenses Ceku ile okuma provası yapmıştık! E yine yapıyoruz, demek ki her şey yolunda. Özge Özberk, Ayzek ile Bir Gece / DO NOT DISTURB (Rahatsız etmeyin)" notunu düştü.

Yılmaz, son olarak erotik film yapımcısı ve yönetmeni Erşan Kuneri'nin 80'li yıllarda farklı türlerde filmler çekme hikayesini konu alan Erşan Kuneri dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştı.