bunglov

İstanbul, Ankara, İzmir, sahur ve iftar vakti kaçta? Diyanet sahur ve imsak vakitleri... İstanbul, Ankara, İzmir, sahur ve iftar vakti kaçta? Diyanet sahur ve imsak vakitleri...

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde Bungalov tatil evlerinde 22 yaşındaki Doğukan Kaya ve arkadaşı 21 yaşındaki Aleyna Songül Kara adlı iki genç tatil yapmak istediler. İki genç hafta sonu için bungalov ev kiraladılar. Tatil yaptıkları bungalov evinde yangın çıktı ve iki genç yanarak can vermişti.

Yeni Akit yazarlarından olan Zekeriya Say, bu haberi fotoğraf olarak ekleyip Twitter hesabından bir tweet ile bir yorum yapmıştı.

"Öldüklerine mi yanarsın... Yoksa… Başörtülü bir kızın, erkek arkadaşıyla hafta sonu tatilini küçücük bungalovda geçirecek kadar yozlaştığına mı?" diye yorum yapınca Twitter hesabına tepki yağmıştı.

171934113-b3

Bir gün sonra tepki çeken tweeti silip yeni bir tweet atan Zekeriya Say şunu dedi:

"ÖZÜR * Önceki gün Sakarya'da yaşanan bungalov faciasında hayatını kaybeden gençler evliymiş. * Henüz resmi nikahları kıyılmamış. * Sosyal medyada dolaşan teyit edilmemiş bilgiler yüzünden iki masum gencin vebalini aldım. * Gençlerr Allah'tan rahmet, ailelerinden özür diliyorum"  dedi.

Bu özür paylaşımı da tekrardan tepki çeken Zekeriya Say'a tepkiler büyüyor.