Ankara'da film sahnesini aratmayacak bir olay gerçekleşti.

Eczane kalfasının tasarladığı korkunç plan 4 yaşındaki Ahmet'i hayattan kopardı.

Ankara'da kalfa ve yardımcısı, çalıştıkları eczanenin sahibine ve yakınlarına gizlice içirdikleri şizofreni ilacı sayesinde 5 yılda 4 milyon lira çaldı.

Erdoğan, Vedat Bilgin ile bir araya gelecek: Asgari ücret zammı için tarih verildi! Erdoğan, Vedat Bilgin ile bir araya gelecek: Asgari ücret zammı için tarih verildi!

Eczane sahibinin 4 yaşındaki oğlunu trafik kazasında kaybetmesine neden olan sinsi plan, ailenin işe başka bir çalışan almasıyla ortaya çıktı.

5 SENEDE 4 MİLYON LİRALIK VURGUN YAPMIŞLAR

Durumun farkına varan Akdoğan ailesi, yaptırdıkları kan ve saç testinde ilaç bulgularının bulunmasının ardından hukuki süreç başlattı. Olayın anlaşılması üzerine eczaneden apar topar ayrılan kalfa ve yardımcısı, polis ekiplerinin icra ettikleri teknik ve fiziki takibin ardından yakalanarak gözaltına alındı. Zanlıların bu yöntemle eczanedeki ilaçları gizlice elden çıkardıkları, faturalarda oynama yaptıkları, patronlarının sağlıksız hallerinden yararlandıkları ve toplamda 4 milyon liraya yakın haksız kazanç elde ettikleri tespit edildi. Cezaevine gönderilen zanlıların tutuklu yargılanacağı ve olayla ilgili incelemenin devam ettiği belirtildi.