Bir öğretmenin sınıfta çektiği ateşli dans videolarını TikTok üzerinde paylaşması, veliler arasında büyük bir tepkiye neden oldu. Öğrencilerin de bu videolarda yer alması, velilerin endişelerini daha da artırdı.

Veliler, öğretmenin TikTok hesabını uygunsuz buldukları için şikayette bulundular ve sonuç olarak öğretmenin görevine son verildiği öğrenildi. Veliler, öğretmenin öğrencilerle çektiği dans videolarından ziyade, mesai saatleri dışında mayolu ve bikinili paylaşımlar yapmasından da rahatsız olduklarını dile getirdiler.

indir-434

Sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, insanlar daha fazla ilgi çekmek için farklı yollar deniyorlar. Öğrencileriyle ateşli dans videoları çeken ve bunları TikTok hesabında paylaşan bir öğretmenin Brezilya'da gündeme gelmesiyle benzer bir tartışma yaşandı. Öğretmen, sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı seksi dans videolarıyla birçok kişinin dikkatini çekti. Videolarda öğrencilerini de kullanması, veliler arasında büyük bir tepkiye yol açtı.

adsiz-001-1

Öğretmen, dans videolarının öğrencilerinden birinin kendisini dansa davet etmesiyle başladığını belirtti. Derslerin bu şekilde daha akılda kalıcı hale geldiğini ve öğrencilerin dikkatini çektiğini savundu. Dans videolarıyla öğretimine katkı sağladığını ifade etti.

İnşaatta çalışan İngilizce öğretmeni 22. kattan aşağı düşerek hayatını kaybetti İnşaatta çalışan İngilizce öğretmeni 22. kattan aşağı düşerek hayatını kaybetti

6843516463500

Öğretmenin sosyal medya paylaşımlarına yönelik tepkilerin artması sonucunda görevine son verildiği belirtiliyor. Benzer bir olay Türkiye'de de kısa bir süre önce gündeme gelmişti. Bir KPSS öğretmeninin sınıfta mini elbisesiyle ders anlattığı bir videosunu paylaşması tartışmalara neden olmuştu.