İstanbul, Ankara, İzmir, sahur ve iftar vakti kaçta? Diyanet sahur ve imsak vakitleri... İstanbul, Ankara, İzmir, sahur ve iftar vakti kaçta? Diyanet sahur ve imsak vakitleri...

Siyaset dünyasında oldukça heyecanlı günler yaşanıyor. İYİ Parti lideri Meral Akşener'in tarihi bir adım atarak kamera karşısına geçti ve altılı masada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı adayı olarak önerenleri eleştirdi. Kendisinin ve partisi, bu öneriye karşı çıktıklarını açıkça belirtti. Ayrıca, Akşener kameraların önünde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a açık bir çağrıda bulundu. Akşener açıklamasında, CHP'ye yönelik birkaç dikkat çekici ve oldukça sert bir kaç atıfta bulundu.

BİR PARTİ AKŞENER'İN YANINDA YER ALACAK

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş daha önce, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile yakın bir işbirliği içerisinde bulunmuştu. Hatta İstanbul seçimleri sürecinde Saraçhane'ye giderek İmamoğlu'na destek olmuştu. Ancak, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu altılı masaya dahil edilmesini istememişti. Meral Akşener'in altılı masayı adeta dağıtmasının ardından, BTP'nin de Akşener'e destek vereceği iddia edildi.