Aile destek programları adı altında birçok ödemeler yapılıyor. Edinilen bilgilere göre yediden yetmişe tüm ihtiyaç sahiplerine 1.250 TL'ye kadar ödenekler mevcut. Bu ödeneklerin de bugüne kadar milyonlarca haneye dağıtılan hibe olduğu ve son olarak 850 TL ile 1.250 TL'ye çıkartıldığı öğrenildi. Başvuruları e-Devlet Kapısı üzerinden veya ikamet ettiğiniz yere en yakın Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı tarafından da işleme alınıyor.

Uzman çavuşlara kadro müjdesi geliyor: Taşeron işçilerde torba yasaya alınacak,kapsam genişliyor… Uzman çavuşlara kadro müjdesi geliyor: Taşeron işçilerde torba yasaya alınacak,kapsam genişliyor…

AİLE DESTERK PROGRAMI ÖDEMELERİ 1.250 TL’YE ÇIKTI
Aile Destek Programı kapsamında hükümet tarafından ihtiyyaç sahibi ailelere verilen ödeneklerden bazıları 850 TL'ye bazıları da 1.250 TL'ye çıkarken söz konusu finansman desteği için başvurular devam ediyor. Başvurular e-Devlet Kapısından eya ikamet ettiğiniz yere en yakın Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı'na yapılabilir. İki aylık ödeme dönemi için son ödeme tarihi de açıklandı.

Ödemelerin Haziran 2023'te de devam edeceği bildirilirken finansman programı Haziran'ı takip eden Temmuz'da sona erecektir.