Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü izle tek parça, FULL! Ben Bu Cihana Sığmazam 1. bölümü izle!

Ben Bu Cihana Sığmazam için büyük gün geldi çattı. Atv'nin iddialı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Başrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı, Ebru Özkan ve Pelin Akil gibi tecrübeli isimlerle güçlenen Ben Bu Cihana Sığmazam'da neler olacak? İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 1. bölümü izleme linki...

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM İZLE TEK PARÇA!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 1. BÖLÜM ÖZETİ
15 yıl önce öldü gösterilen ve Özbekistan'a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), kızının kaçırılması yüzünden İstanbul'a geri dönmek zorunda kalır.

bbcs2-2009202264cb090e
Aksiyon ve macera sever izleyici kitlesinin merakla beklediği dizide öne çıkan aile ilişkileri ve tutkulu aşklar da dram seven izleyicilere büyük vaatler sunuyor.

2022 KPSS incelemesinde sona gelindi! YÖK Başkanı Özvar açıkladı! İşte detaylar 2022 KPSS incelemesinde sona gelindi! YÖK Başkanı Özvar açıkladı! İşte detaylar


Proje tasarım ve genel hikayesini Oktay Kaynarca ile Onur Tan'ın oluşturduğu dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme alıyor.


Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.