Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman başlıyor sorusunu yöneltiyor. Fragmanı izleyenler, Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekiliyor sorusunu sürekli olarak yöneltiyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kim? Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman başlıyor? İşte detaylar!

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Özellikle Oktay Kaynarca'nın oynadığı her dizi büyük sükse getirirken, bunun yanında ATV'de yayımlanacak olması dizi severleri daha mutlu ediyor. Vatandaşlar Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman başlıyor sorusunu yöneltiyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam başlıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekildi? İşte detaylar!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ KONUSU

Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş'ın kaleme aldığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin konusu şöyle:

Köklü bir aileden gelen Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurt dışında devam eden operasyonlarda geçirdiği bir yaralanma sonucu doktor Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir.

Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan İstanbul'a dönmek zorunda kalır.

Kan donduran olay! Kadın öğretmen hayatının şokunu yaşadı... Kan donduran olay! Kadın öğretmen hayatının şokunu yaşadı...

Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Merakla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin net yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. Konu ile ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizde yer verilecektir.