Ankara'nın Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı mahallelerinde belli süreyle su kesintisi gerçekleşecek. Su kesintisi, vanaların değişim ve montajları nedeniyle yarın saat 23.59'dan 2 Ağustos Salı saat 23.59'a kadar olacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı kaç personel alacak? Başvurular başladı mı? Şartlar nelerdir? Başvuru nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı kaç personel alacak? Başvurular başladı mı? Şartlar nelerdir? Başvuru nasıl yapılır?

26 yıl önce yapılan ve 10 yıldır çalışmadığı tespit edilen vanaların değişim ve montajları nedeniyle yarın saat 23.59'dan başlayarak 2 Ağustos Salı günü saat 23.59'a kadar su kesintisi uygulanacak.

Söz konusu kesintiden Etimesgut'un, Etiler, 30 Ağustos, Kazım Karabekir, Süvari, Piyade, Topçu, Elvan, Oğuzlar, Ayyıldız, Atakent, Bahçekapı, Erler, Şeker, Tunahan, Eryaman, Şehit Osman Avcı mahallelerinin tamamıyla Yeşilova Mahallesi Destek Sokağı, Sincan ilçesinde, Selçuklu, Maraşal Çakmak, Andiçen, Atatürk, Tandoğan, Malazgirt, Pınarbaşı, Osmanlı, Ertuğrulgazi, Ahi Evran, İstasyon, Akşemsettin, Plevne, Saraycık, Yunus Emre, Ulubatlı Hasan, Fatih, Gazi Osman Paşa, Gökçek, Mevlana, Törekent, Osmaniye, Organize Sanayi Bölgesi, Menderes, Çoğlu, 29 Ekim, Adalet, Mustafa Kemal ve Fevzi Çakmak mahalleleri, Yenimahalle ilçesinde ise Yeni Batı Mahallesi ile Batı Sitesi Mahallesi'nin bir kısmı etkilenecek.