6 Şubat saat 04.17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezinde 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki yıkıcı deprem meydana geldi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'ı çok ciddi şekilde etkiledi. Deprem yaralarının sarılması amacıyla sahada arama-kurtarma çalışmaları aralıksız sürüyor.

Sürpriz promosyon anlaşmasına imzalar atıldı! 41.350 lira, 24 Nisan tarihinde hesaplara yatacak. Sürpriz promosyon anlaşmasına imzalar atıldı! 41.350 lira, 24 Nisan tarihinde hesaplara yatacak.

Deprem dolayısıyla  on binlerce öğretmen ve öğrencinin deprem bölgelerindeki çalışmalara ve depremzedelere yardım desteğinin devam edebilmesi için eğitim-öğretim faaliyetleri Milli Eğitim Bakanlığınca, 20 Şubat 2023 tarihine kadar ertelendi. 

Ancak bakanlığın 20 Şubat kararına rağmen, öğretmenleri mesaiye çağıran Beylikdüzü Teknoloji Lisesi Müdürü Veysel Dinçer, enkaz altında akrabalarım var diyerek karara itiraz eden bir öğretmenin işine son verdi.

Beylikdüzü Teknoloji Lisesi Müdürü Veysel Dinçer ve karar itiraz eden öğretmen arasında geçen diyalog ise şu şekilde: