Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi... Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi...

Bakan Özer, depremzede çocuklar için ders kitaplarının ve yardımcı kitapların yeniden basıldığını belirtti. Özer, basılan kitapların öğrencilere ulaştırılmaya başlandığını söyledi:

"Basımı tamamlanan 7,5 milyon ders kitabı ve 5,5 milyon yardımcı kaynak ile ilk etapta 130 bin kırtasiye setini öğrencilerimize ulaştırmaya başladık."

Basımı yapılan kitapları, öğrencilerin eğitim öğretime başlayacağı tarihe kadar ulaştıracaklarının altını çizen Bakan Özer, ayrıca öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü eğitim materyalini de sunacaklarını belirtti:

"Amacımız, depremden etkilenen tüm öğrencilerimizi bir an önce okulla buluşturmak. Bu nedenle tüm sınıf seviyelerindeki öğrencilerimiz için basımı yapılan ders kitapları ile yardımcı kaynakları öğrencilerimizin eğitim öğretime başlayacakları tarihe kadar kendilerine ulaştırmış olacağız. Ayrıca depremzede öğrencilerimizin kırtasiye malzemeleri dahil ihtiyaç duydukları her türlü eğitim materyalini ulaştıracağız."