Fenerbahçe'nin yükselen yeteneği Arda Güler gündeme gelmeye devam ediyor. The Guardian gazetesinin, futbol dünyasının en iyi 60 wonderkid'ini yayınladığı listede Türk olarak en üst sırada yer alan Arda için Ajax devreye girdi. Sezon başında da 25 milyon Euro öneren dünya devi, teklifini yineleyerek tekrar sarı-lacivertli takımın kapısını çaldı.

Okul Müdürü İstismar haberlerini hedef alan paylaşımlarını tepkiler üzerine Silip Geri Vites Yaptı Okul Müdürü İstismar haberlerini hedef alan paylaşımlarını tepkiler üzerine Silip Geri Vites Yaptı

Fenerbahçe'de forma şansı bulmayan Arda Güler için teklifler yağmaya devam ediyor. Fizik olarak yeterli seviyede olmadığı için Jorge Jesus'un oynatmadığı iddia edilen Arda Güler'e reddetmesi zor bir teklif geldi.

FİZİK OLARAK YETERSİZ!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Arda Güler ile ilgili kararını verdiği iddia edildi. Arda’yı oyun sistemine uygun bulmayan Portekizli teknik adam fizik olarak yetersiz gördüğü için Arda'yı oynatmadığı öğrenildi.

AJAX'TAN BİR HAMLE DAHA!

Sezon başında Fenerbahçe'nin kapısını 25 milyon Euro'luk teklifle çalan Ajax, yine aynı teklifle sarı-lacivertlilere mesaj gönderdi. Devre arasında Arda'yı takıma katmak isteyen dünya devi, Fenerbahçe'den gelecek haberi bekliyor.