AÖF yaz okulu sınav tarihleri adaylar tarafından merak ediliyor. AÖF yaz okulu sınavına katılacak öğrenciler AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacağını ve AÖF yaz okulu sınav giriş belgesinin yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? 2022 AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayınlandı mı? İşte 2022 AÖF yaz okulu sınav giriş yerleri sorgulama ekranı!

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınavları başlıyor. Ortalamasını yükseltmek isteyen öğrencilerin katılım sağladığı AÖF yaz okulu sınavının giriş belgeleri ve sınav tarihleri merak konusu oldu. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? 2022 AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayınlandı mı? İşte 2022 AÖF yaz okulu sınav giriş yerleri sorgulama ekranı!

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri (AÖF) 2021-2022 Öğretim Yılı yaz okulu sınav tarihi belli oldu. Üniversitenin akademik takvimine göre AÖF Yaz Okulu sınavı, 13 Ağustos 2022 tarihinde yapılacak.

İçki masasında Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yakan zanlılar gözaltına alındı İçki masasında Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yakan zanlılar gözaltına alındı

AÖF YAZ OKULU SINAVI YÜZ YÜZE Mİ YAPILACAK?

2021-2022 Öğretim Yılı AÖF yaz okulu sınavı, yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi yaz okulu başarı değerlendirmesi, tek sınav üzerinden yapılır ve bu sınavın başarı notuna katkısı %100'dür. Sınavda her ders için 20 soru sorulacak ve 30 dakika süre verilecek. Geçme notu 35'tir. 4 yanlış bir doğru uygulaması devam etmektedir.


AÖF YAZ OKULU SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU?

Adaylar AÖF sınav giriş yerlerini Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim Öğrenci Bilgi sistemi üzerinden öğrenebilecek.