Kamudanhaber

Fatih Projesi için MEB'den yeni imza!

GÜNCEL

YEĞİTEK İle ARÇELİK A.Ş. Arasında Etkileşimli Tahta Alımı Sözleşmesi İmzalandı.

YEĞİTEK Genel Müdürlüğü ile ARÇELİK A.Ş. arasında 4 Ekim 2019 tarihinde etkileşimli tahta alımı sözleşmesi imzalandı.  

Daha önce 3 faz Akılı tahta anlaşmasında Zorlu Holding'in amiral kuruluşu VESTEL'den alım yapan MEB, grubu değiştirdi. 

MEB yeni akıllı tataları KOÇ grubundan almaya karar verdi. 

YEĞİTEK Genel Müdürlüğü ile ARÇELİK A.Ş. arasında 4 Ekim 2019 tarihinde etkileşimli tahta alımı sözleşmesi imzalandı.

YEĞİTEK Genel Müdürü Anıl YILMAZ ile Arçelik A.Ş. yetkilerinin katıldığı imza töreninde, bu protokolün Türk millî eğitimi ile öğrenci ve öğretmenlerimiz için hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.

Bu sözleşme ile Millî Eğitim Bakanlığına bağlı okullardaki dersliklerde kullanılmak üzere geliştirilen, FATİH Projesi kapsamında 10.000 adet 65 inch ve 1.000 adet 75 inch Etkileşimli Tahta Alımı Sözleşmesi imzalandı.

Yorumlar (6)

Vestel ne olacak? 11 Ay Önce

Şimdi sıra bu firmada mı? Akıllı tahtaya ne harcandı ? Eğitime ne faydası oldu? Tabletlerin akıbeti ne olacak? Bu kadar çok paramız mı var? Her yıl eğitim sistemini kökten değiştiren bizden başka ülke var mı? Pisa da kaçıncı olduk? Bu başarı kimin marifeti! Gelin bunlarla uğraşalım!

İl içi sıralar tekrar çalıştırılsın 11 Ay Önce

İl içi sıralar tekrar çalıştırılsın

Çağlar57 11 Ay Önce

Samsun ayvacıkta birçok okulda halen akıllı tahta yok

Js 11 Ay Önce

Ayvacik meeketimmde,ist.da bile yok kii

Öğretmen yer değiştirme yönetmeliği... 11 Ay Önce

Öğretmen yer değiştirme yönetmeliği sil baştan değiştirilmelidir Her öğretmenin rahatlıkla yer değiştirebildiği bir sistem geliştirilmelidir Sınıf öğretmenlerine farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır öğretmenlere lojman tahsis edilmelidir elektrik su doğalgaz İnternet gıda ücreti bedava olmalıdır 10 yıllık öğretmenlere üniversitede hoca olma imkanı tanınmalıdır il içi ve il dışı atamada sıra sistemi daha güçlü bir şekilde geri gelmelidir il içi sıralar tekrar çalıştırılsın sınıf öğretmenlerinin yer değiştirmesi kolaylaştırılmalıdır

Ahmet 10 Ay Önce

Tahta gereksiz diyenlere hayret ediyorum. Tamam tablet dağıtımı gereksizdi. Onu yapacağına ilk akıllı tahtaları tamamlayacaktı. Gerekli eğitimler yeterince verildi. Ne yazık ki ihmal eden arkadaşlar var.

Sıradaki Haber
Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanılmaktadır.