Ali Koç'tan flaş yeni teknik direktör açıklaması! Fenerbahçe'nin patronu bugün katıldığı organizasyonda Joachim Löw ismini doğruladı. Genç bir taraftarın, "Joachim Löw ile görüşüldüğü söyleniyor" demesi üzerine Ali Koç, "Doğru" yanıtını verdi.

Ali Koç, Joachim Löw ile görüştüğünü açıkladı. Fenerbahçe 'de Vitor Pereira'nın gönderilmesinin ardından sezon sonuna kadar takım İsmail Kartal'a emanet edilmişti. Sezon sonunda dünyaca ünlü teknik adam Jöachim Löw'ü takımın başına getirmek isteyen Sarı-Laciverttliler'de flaş bir gelişme yaşandı.

ALİ KOÇ'TAN JOACHIM LÖW SÖZLERİ

Sarı Kanarya'nın başkanı Ali Koç taraftarlarla buluştuğu bir organizasyona katıldı. Konuşmak için kürsüye çıkan genç bir Sarı-Lacivertli taraftar, Başkan Ali Koç'a bakarak, "Joachim Löw ile görüşüldüğü söyleniyor" dedi. Fenerbahçe'nin patronu da doğru diyerek genç taraftarı onayladı. Uzun zamandır gündemde olan Löw ile ilgili ilk kez birinci ağızdan açıklama geldi.

Galatasaray, Okan Buruk ile resmen anlaşma imzaladı Galatasaray, Okan Buruk ile resmen anlaşma imzaladı

Hatırlanacağı üzere 62 yaşındaki teknik adam, 98-99 sezonunda Fenerbahçe'yi, 2000-2001 sezonunda da Adanaspor'u çalıştırmıştı. Löw 2006-2021 yılları arasında çalıştırdığı Almanya Milli Takımı'nın başında ise 2014'te Dünya Kupası'nı almış ve büyük bir prestij kazanmıştı.