Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ilişkin davada Alaattin Çakıcı'nın Mahmutyazıcoğlu ile ilişiğinin bulunduğuna ilişkin ifade sonrası Çakıcı bir açıklama yaptı. Bugün görülen davada sanık avukatları, Mahmutyazıcıoğlu'nun Çakıcı'nın hayat tarzından beslendiğini iddia etmişti.

Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkat! Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkat!

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin dava üçüncü gününde bugün devam etmiş, duruşmada ağabey Celal Mahmutyazıcıoğlu müşteki olarak ifade vermişti.


Sanık avukatı, Mahmutyazıcıoğlu'nun Alaattin Çakıcı ile tanışıklığı olduğuna ilişkin Celal Mahmutyazıcıoğlu'na soru yöneltilmiş, Mahmutyazıcıoğlu ise "Eski tanışırlar, ilk müvekkilidir. Her gün cezaevine gider, gelirdi" diye konuşmuştu.

Söz konusu ifadenin ardından Alaattin Çakıcı sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamada Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkilerini ölümünden üç ay önce kestiğini söyleyen Çakıcı, kendisinin yakını olmadığını da belirterek "Şafak akrabam olsa ya da dostuğumu bitirmesem, bu ülkede kim olursa olsun beni öldürmeden Azrail'in dışında ona dokunamazdı" dedi.