Akbank, gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için "Genç Akbanklılar" adı altında özel bir kredi programı duyurdu. Bu programa başvuran gençler, ihtiyaç kredilerinde 3 yıl boyunca tahsis ücreti ödemeyerek avantajlı bir şekilde kredi kullanabilecekler. Ayrıca, bu programa dahil olan gençler, standart faiz oranlarından daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanma şansına sahip olacaklar.

İstanbul'un Mart enflasyonu belli oldu! İstanbul'un Mart enflasyonu belli oldu!

Akbank, bu programla gençlerin ekonomik durumlarını güçlendirmek ve onlara daha fazla destek vermek amacıyla hareket etmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyen gençler, bankanın şubelerine veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirler. Başvurular, bankanın belirlediği kriterlere göre değerlendirilecek ve kredi verilme durumu belirlenecektir.

indir (3)-82

Bu özel program ile birlikte Akbank, gençlerin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya ve onların ekonomik geleceklerine katkıda bulunmaya devam edecektir. Gençler, bu fırsatı değerlendirerek, ihtiyaçlarını karşılamak için Akbank'tan kredi alabilirler.

Sonuç olarak; Hayat pahalılığından en çok etkilenen gençler akbank'tan düşük faizli kredi ve 3 yıl tahsiz ücreti ödemeden yararlanacak