Akbank'ın yeni chip-para kampanyasına göre harcadıkça kazanacaksınız! Akbank Kart ile Giyim ve Elektronik Alışverişinize 100 TL Chip-para hediye edilecek. Banka tarafından yapılan açıklamada Ocak ayı boyunca giyim, elektronik, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerini Akbank Kart ile yapanlara, ikinci ve sonraki her 450 TL ve üzeri alışverişinde 20 TL, toplamda 100 TL chip-para kazanacağı belirtildi. 4-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detayları paylaşıldı.

Tapu sahiplerine kritik uyarı geldi:  90 gün içinde başvuru yapmayan hakkını kaybedecek Tapu sahiplerine kritik uyarı geldi: 90 gün içinde başvuru yapmayan hakkını kaybedecek

Kampanya Katılım Koşulları ise şu şekilde:

  • Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki her 450 TL üzeri internet alışverişine 20 TL , toplamda 100 TL chip-para yüklenecektir.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından "GIYIM" yazıp 4566'ya SMS göndermesi, Juzdan'dan ya da Akbank Mobil’den "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. 
  • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.