AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz bir televizyon kanalında birtakım açıklamalarda bulundu. Ali İhsan Yavuz, seçimden sonra Millet İttifakı'nın dağılıp birçok genel başkanın değişeceğini belirtirken amaçlarının seçimi kazanmaktan öte seçimde fark ortaya koymak olduğunu ifade etti.

Diyabete adeta savaş açıyor! Kısa sürede kan şekerini dengeliyor... Diyabete adeta savaş açıyor! Kısa sürede kan şekerini dengeliyor...

Bu pazar gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi için konuşan Yavuz, “Bu seçimin sonuçları çok farklı olacak. Seçimden sonra büyük bir değişim olur, birçok genel başkan değişir. İttifaklar ve ittifakların tarzı değişir. Millet İttifakı dağılır, dağılmaması mümkün değil” dedi.

"Cumhurbaşkanımızın farkı en az 2 katına çıkaracağı bir sonuç bekliyoruz"

Ali İhsan Yavuz, hedeflerinin seçimi kazanmaktan öte fark ortaya atmak olduğunu söyleyerek "Amacımız sadece seçimi almak nedir, fark ortaya atmak. Biz sokağın nabzını iyi tutan bir partiyiz. Her birimiz uzun zamandır siyaset yapıyoruz. Anketleri de çok iyi yapan bir partiyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız araştırma ve anketlere çok bel bağlıyor. Bu partide her şey araştırılıyor, inceleniyor, millete soruluyor. Milletin rotası tespit edilmeye çalışılıyor. Anket yapmadan durmamızı kimse bizden bekleyemez. Cumhurbaşkanımızın farkı en az 2 katına çıkaracağı bir sonuç bekliyoruz." diye konuştu.