AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın'ın Gedikler Jandarma Karakolu'na gelişinde askeri tören düzenlendi. Görüntülerin ardından Tunceli Valiliği inceleme başlattı. İnceleme sonrası komutan görevden alındı.

AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın'ın Çemişgezek Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Özaydın askeri törenle karşılandı. Karşılamada, AKP Çemişgezek ilçe başkanı, AKP Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız da vardı. 

Tören kıtasını selamlayan AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın'a bir de brifing verildi.  Bu anlara ait kareler ve bilgiler AKP'li Çemişgezek Belediye'sinin Twitter hesabınla paylaşıldı. 

Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü teklifine destek! AK Partili eski bakan Abdülhamit Gül'den yanıt geldi... Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü teklifine destek! AK Partili eski bakan Abdülhamit Gül'den yanıt geldi...


Paylaşımda, "İl başkanımız, belediye başkanımız ve ilçe başkanımızla beraber Gedikler Jandarma Karakolu’nu ziyaret ettik. Görevlerini fedakarca yapan, vatanımızın korunmasında büyük emekleri olan güvenlik güçlerimizin Rabbim yar ve yardımcısı olsun" denildi.

İşte o fotoğraflar:

odatv_image_86__c3c9a3388fb447odatv_image_86__c3c9a3388fb447odatv_image_86__c3c9a3388fb447


VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

Tunceli Valiliği, sosyal medyaya da yansıyan görüntülere ilişkin açıklama yaptı. Valilik "27 Temmuz 2022 günü basına ve sosyal medya platformlarına yansıyan Çemişgezek ilçemiz Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı ziyareti görüntüleri ile ilgili olarak; konunun tüm yönleriyle araştırılması için valiliğimizce gerekli işlemler başlatılmıştır" ifadelerini kullandı.

İnceleme sonrası komutan görevden alındı.