Başarılı Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Yetenekleri

"Aile" dizisinde canlandırdığı Devin karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, yeteneklerini yalnızca oyunculukla sınırlı tutmuyor. Güçlü sesi ve fiziksel özellikleri ile de göz dolduran Sarıkaya, performansıyla adından söz ettiriyor.

Oyun bağımlısı bir çocuk ailesinin tüm servetini oyuna yatırdı! Oyun bağımlısı bir çocuk ailesinin tüm servetini oyuna yatırdı!

Alice Müzikali Kulisinden "Sabah Olmadan"

Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali'nde de kamera karşısına geçiyor. Ancak bu sefer ünlü oyuncunun müzikal kulisinden paylaştığı bir video, sosyal medyayı salladı. Sarıkaya, arabesk müzik sanatçısı Güllü'nün "Sabah Olmadan" şarkısını seslendirerek hayranlarının büyük beğenisini kazandı.

Serenay Sarıkaya'nın Şarkı Performansı, Sosyal Medyada Gündem Oluyor

Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrolde yer alan Serenay Sarıkaya, dizide seslendirdiği şarkılarla da beğeni topluyor. Dizideki "Yaramızda Kalsın" performansı sosyal medyada gündem yaratmış olan Sarıkaya, şimdi de Alice Müzikali kulisinde yaptığı paylaşımla dikkat çekiyor. Makyaj yaparken Güllü şarkısı söylediği anların görüntüsü, sosyal medyada büyük ilgi gördü.