Mülakatların kaldırılmasına dair grup önerisi AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi Mülakatların kaldırılmasına dair grup önerisi AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi

Survivor'un 2024 All Star versiyonu için heyecan dorukta! Acun Ilıcalı, yeni sezona dair bomba bir açıklama yaparak, geçtiğimiz senenin şampiyonu olan Nefise Karatay'ı yarışmaya dahil etti. İzleyicilerin merakla beklediği Survivor All Star'ın kadrosu, adım adım açıklanırken, Nefise Karatay'ın katılımı büyük bir sürpriz oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2023 şampiyonu olan Nefise Karatay'ın, 2024 All Star'da mücadele edeceğini Instagram üzerinden duyurdu. Karatay'ın yarışmaya katılma nedenlerinden birinin de "En büyük hayalim Nagihan ile yarışmak" olduğunu açıklayan Ilıcalı, bu mücadeleyi merakla beklediğini ifade etti.

Nefise Karatay, geçen sezon Survivor'da büyük bir çıkış yakalamış ve finale yükselerek şampiyon unvanını kazanmıştı. Özellikle performansı ve rekabetçi ruhuyla dikkat çeken Karatay'ın, 2024 All Star'da nasıl bir performans sergileyeceği, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilecek.

Survivor 2024 All Star, şampiyonların ve unutulmaz yarışmacıların mücadele edeceği bir sezon olmasıyla şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda. Acun Ilıcalı'nın yeni isimleri açıklamaya devam etmesiyle, yarışmanın kadrosu netleşmeye başlıyor ve Survivor severler için heyecan artarak devam ediyor.