‘Artık doğalgaz patronuyuz açın kombileri” diyen ve kendini ‘siyaset uzmanı’ olarak tanımlayan Abdurrahman Uzun, Büyük Taaruz ile beraber düşmanın Türk topraklarından atılarak İzmir’in işgalden kurtulduğu gün olan 9 Eylül’ü hedef aldı.

Asgari ücrette yeni formül! 20+20 ile işte yeni asgari ücret... Asgari ücrette yeni formül! 20+20 ile işte yeni asgari ücret...

“Açın kombileri, yaz ayı da olsa sonuna kadar yakın kombileri” sözleriyle doğalgaz zamlarının vazgeçilmez  Abdurrahman Uzun, İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül’ü hedef aldı.

Uzun, Başkumandan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğin düşmanın Büyük Taaruz ile Türk topraklarından atıldığı ve İzmir’in kurtuluşu günü olan 9 Eylül için, “İzmir’in kurtuluşu neden benim bu kadar gündemime oturuyor. Bir Yozgatlı bir Diyarbakırlı için neden önemli? Yani birileri bir taraflarından yeni bir milat yeni bir kahramanlık destanı mı oluşturmaya çalışıyor” dedi.

Büyük Taaruz ile birlikte İzmir’den düşmanın atıldığını kavrayamayan Uzun,  üstüne üstlük 9 Eylül’e hakaret ederek, “K…larından yeni bir kurtuluş tarihi oluşturmaya çalışıyorlar” dedi.

ÜMİT ÖZDAĞ: ELMA, KURU YEMİŞ ATILABİLİR
Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, hadsiz açıklamalarda bulunan Uzun’a tepki gösterdi. Özdağ, Twitter hesabından “Bunlar muzu çok sever. Elma, kuru yemiş atılabilir. Saray rejiminin doğalgazcı soytarıları evrimin ara aşamasına sıkışıp kalmışlar” dedi.