24 Aralık Cuma a101 aktüel ürünler katalogunda bu hafta harika indirimler var. Kırmızı et ve şarküteri reyonunda yapılan indirimler gerçekten cepleri rahatlatacak türden.

A101'in bu cuma aktüel ürünler kataloğu yine göz dolduruyor. Kırmızı et, şarküteri ve temizlik ürünlerindeki indirimler ihtiyacı olan vatandaşlarımızın oldukça işine yarayacak gibi.

Katalogun rakipsiz fiyatlarla öne çıkan ürünleri sizler için derledik.

400gr Dana Kıymanın fiyatı 21,50 TL olarak belirlenmiş. Son günlerde artan fiyatlar göz önünde bulundurduğumuzda fiyat gerçekten oldukça uygun görünüyor.

Papia ve Selpak 3 katlı 6'lı kağıt havlunun fiyatı ise 19,90 olarak katalogda yer alıyor. Pandemi döneminde özellikle kağıt çeşitlerinin fiyatı oldukça artmıştı.

Dardanel 2 ×1 85gr Ton Balığı ise 49,90 TL yerine yalnızca 23,90 TL'ye satışa sunuluyor. Diğer marketlerle karşılaştırdığımızda fiyat gerçekten rakipsiz.

Tarabya 1 Kg Tam Yağlı Taze Kaşar Peynirinin fiyatı 45,95 yerine 39,95 TL olarak belirlenmiş durumda.

Ve son olarak Finish Quantum 30’lu Bulaşık Makinesi Tabletin fiyatı 45,95 TL yerine yalnızca 37,90 TL marka kalitesi olarak gerçekten her evin ihtiyacı olan bu ürünüde ihtiyacınız var ise kaçırmamanızı öneririz.

İşte 24 Aralık Cuma gününden itibaren geçerli olacak indirimlerin tamamı :

Eğitim Sen: Öğretmenlik meslek kanunu ile ilgili olarak yasama ve yargıyı göreve çağrıyoruz! Eğitim Sen: Öğretmenlik meslek kanunu ile ilgili olarak yasama ve yargıyı göreve çağrıyoruz!