-Özel Haber

Yeni yıl yeni heyecanıyla gelirken kimi burçlara unutamayacağı bir yıl yaşatacak. Yeni yılla birlikte paraya para demeyecek burçlar belli oldu. Yeni yılın etkisiyle maddi olarak en şanslı burçları, balık ve yükselen balıklar, boğa ve yükselen boğalar ,kova ve yükselen kovalar olacak.

Balık ve Yükselen Balıklar

2023 yılının maddi anlamda en talihli burcu sizlersiniz. 2023 yılının gelişiyle 2022 yılında yaşanan tüm sıkıntıları geride bırakarak maddi anlamda yükselişinizin keyfini çıkaracaksınız. 

Boğa ve Yükselen Boğalar

2022 yılında hem maddi hem de manevi olarak verdiğiniz kayıpları unutturacak cinsten yeniliklere açılıyorsunuz. Boğa burçları sizleri 2023 yılının gelişi ile maddi anlamda bir yükselişe girerken aşk hayatınızda da çok özel gelişmeler yaşanacak. 2023 yılı sizin yılınız olacak dersek abartmayız.

Cumhurbaşkanı imzaladı:Öğrencilere 8.500 TL Başarı Teşvik Ödemesi Yapılacak Cumhurbaşkanı imzaladı:Öğrencilere 8.500 TL Başarı Teşvik Ödemesi Yapılacak

Kova ve Yükselen Kovalar

2022 yılından sanki bir göçüğün altından kalkmış gibi çıkacağınız hiç şüphesiz. 2022 yılı sizden hem madd hem manevi olarak birçok şey götürdü. Ancak 2023 yılının gelişiyle maddi anlamda yükselişiniz parmak ısırtan cinsten olacak haberiniz olsun. 2023 yılı sizi tüm güzeliği ile saracak.