Milli Eğitim Bakanı: Sıkça sorulan sorular listesi yaptık

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Sıkça sorulan sorular listesi yaptık. Kamuoyundan bize gelen çok sayıda soru var. Bu soruların hepsinin cevaplarını da şu anda mevcut sitemizde görebilirler." dedi.

MEB 13.03.2020, 12:46
Milli Eğitim Bakanı: Sıkça sorulan sorular listesi yaptık

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin sağlığı için ülke genelindeki bütün okulların 16 Mart Pazartesi'den itibaren 30 Mart Pazartesi'ne kadar 2 hafta süreyle tatil edilmesiyle ilgili olarak, "Bu mesele bir tatil meselesi değil. Küresel ölçekli bir probleme karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili bir konu bu." dedi.

"(Uzaktan eğitim) Gün boyunca yayın olacak, yayınların hangi saati hangi sınıf seviyesindeki öğrenciler için belirlendi"

"Bizim tedbir olarak gördüğümüz eğitim içerikleri "eba.gov.tr" den her türlü ayrıntısıyla görülebilir. Ayrıca 444 0 632 no'lu telefonumuzdan da yine 24 saat erişip eğitimle ilgili, bu konularla ilgili her türlü sorularını sorabilirler."

"Sıkça sorulan sorular listesi yaptık. Kamuoyundan bize gelen çok sayıda soru var. Bu soruların hepsinin cevaplarını da şu anda mevcut sitemizde görebilirler."

Yorumlar (5)
Osman 3 hafta önce
O liste sitenin neresinde acaba?Ben bulamadım.
serdar 3 hafta önce
liste yok sitede
Yorum 3 hafta önce
?????
MURAT 3 hafta önce
Bakanı kandırmışlar, sıkça sorulan sorular yok
Salgınla mücadele önemli eğitim de önemli! 3 hafta önce
Eba TV uzaktan eğitim ile eğitim öğretim yapılacağını sanmak büyük yanlış! İki hafta+ iki hafta daha olursa haziran sonuna ilave olmalı! Okullar tatil ama öğrenciler cafe de kahvede daha tehlikeli ortamda her türlü maddi manevi hastalığı kapacak!milyonlarca mülteci bir kendi ülkelerine bir bizim ülkeye istediği gibi girip çıkarken hastalık getirmemesi mümkün değil!
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Öğretmenlerin derse önlükle girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Namaz Vakti 01 Nisan 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı