Başbakan'dan Öğretmen Atamaları Açıklaması: "Artacak..."

Başbakan'dan Öğretmen Atamaları Açıklaması: "Artacak..." Başbakan Binali Yıldırım'dan öğretmen atamaları açıklaması.

GÜNCEL 01.01.2018, 13:28
Başbakan'dan Öğretmen Atamaları Açıklaması: "Artacak..."

Başbakan'dan Öğretmen Atamaları Açıklaması: "Artacak..." Başbakan Binali Yıldırım'dan öğretmen atamaları açıklaması. Başbakan Binali Yıldırım Ak Parti İl Kongresi ve çeşitli toplantılara katılarak halk ile bir araya geliyor. Başbakan Binali Yıldırım'ın toplantılarına atama bekleyen öğretmenler de gidip Başbakan'a taleplerini ulaştırmaya çalışıyorlar. Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Başbabakan Binali Yıldırım, 2018 öğretmen atamaları ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım, kamuya 2018'de 110.000 personel alınacağını ve bunun 20 bini öğretmen atamaları olacağını duyurmuştu.

İŞTE BAŞBAKAN SN BİNALİ YILDIRIM'IN ÖĞRETMEN ATAMALARINI DA İÇEREN O AÇIKLAMALARI:

Başbakan Binali Yıldırım dün Isparta'da idi. Isparta'da bir öğretmen adayının kendisine sorulan öğretmen atamaları talebi ile soruya Sn Binali Yıldırım, "artacak, artacak" şeklinde cevap verdi. Bu cevap atama bekleyen öğretmenler arasında umutlu bekleyişe yol açtı. Bilindiği üzere atama bekleyen öğretmen adaylarının talebi en az 40 bin atama yapılması.

 


 

Yorumlar (1)
Hasan sandıklı 2 yıl önce
Öğretmenler arası ekders adaletsizliğini giderim hafta içi saati 12tl haftasonu kursu saati 25 TL tam iki katı büyük haksızlık hafta içi derslere isteksiz ve gönülsüz giriliyor haberiniz olsun yeter artık
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Öğretmenlerin derse önlükle girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Namaz Vakti 02 Nisan 2020
İmsak 05:11
Güneş 06:39
Öğle 13:13
İkindi 16:47
Akşam 19:37
Yatsı 20:59